Půjčovna na akcích AIRSOFTGODS.CZ
 
Zbraně, vysílačky i baterie míváme na akcích v dostatečném množství. Výjimečně se ale stane, že se vše půjčí a nedostane se na všechny. Proto doporučujeme předem si rezervovat to o co máte zájem a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". K zápůjčce nabízíme:

1. Zbraně (AEG)
2. Upgradované zbraně (AEG)
3. Tlačné zásobníky
4. Vysílačky
5. Nimh baterie
6. Plynové pistole (GBB)

 

1. ZBRANĚ (AEG):

Na našich akcích nabízíme airsoftové elektrické zbraně typu Kalašnikov. Kalašnikovy jsme vybrali zejména proto, že jsou vyrobeny z ocelových dílů a jsou tak odolnější než ostatní druhy airsoftových zbraní. Díky tomu neřešíme téměř žádná poškození, které se následně musí řešit. Konkrétní modely jsou uvedeny níže.

K níže uvedeným zbraním je vždy plně nabitá baterie (s kapacitou na cca 3000 výstřelů), jeden točný zásobník (s kapacitou cca 500 kuliček), popruh pro uvolnění rukou a záruka okamžité výměny zbraně v případě vnitřní poruchy. Upozorňujeme, že součástí zápůjčky zbraně není střelivo.

AK105

Cena zápůjčky: 300 Kč
Délka: 834/595 mm
Váha: 3,3 kg

Odolná zbraň střední velikosti.

Při zapůjčení vyplňujeme smlouvu. Je nutné mít s sebou občanský průkaz nebo pas.

AKS74UN

Cena zápůjčky: 300 Kč
Délka: 735/495 mm
Váha: 2,9 kg

Malá, lehká, odolná zbraň.

Při zapůjčení vyplňujeme smlouvu. Je nutné mít s sebou občanský průkaz nebo pas.

 

2. UPGRADOVANÉ ZBRANĚ (AEG):
Na našich akcích nabízíme i upgradované airsoftové elektrické zbraně.

K níže uvedenému modelu je navíc kolimátor (optický zaměřovač pro snazší míření), vertikální rukojeť, plně nabitá baterie (s kapacitou na cca 5000 výstřelů), jeden točný zásobník (s kapacitou cca 500 kuliček), taktický popruh a záruka okamžité výměny zbraně v případě vnitřní poruchy. Upozorňujeme, že součástí zápůjčky zbraně není střelivo.

AIMR DRACO
Cena zápůjčky: 450 Kč
Akční cena: 400 Kč
Délka: 870/790 mm
Váha: 3,6 kg

Upgrade na výkon + kolimátor

Při zapůjčení vyplňujeme smlouvu. Je nutné mít s sebou občanský průkaz nebo pas.

 
3. TLAČNÉ ZÁSOBNÍKY
Separátně zásobníky na akcích nepůjčujeme. Na akcích, na kterých jsou tlačné zásobníky vyžadovány půjčujeme ke všem výše uvedeným zbraním automaticky místo jednoho točného zásobníku dva tlačné (spojené k sobě) s kapacitou 2x cca 120 kuliček a k tomu ládovačku. Vše je řešeno v rámci standardní ceny zápůjčky bez extra navýšení ceny. Tato nabídka se vztahuje pouze pro akce s vyžadovanými tlačáky. Na standardní akce tlačáky nikdy nevozíme.

 

4. VYSÍLAČKY:
Na našich akcích je možné zapůjčit si některou z vysílaček. K dispozici je poměrně velké množství kusů využívajících pásmo PMR s možností využití podkanálů (uváděný dosah 5 km) za 50 Kč. K prvním 8 zapůjčeným vysílačkám přidáme i popruh se sumkou pro snazší komunikaci a nižší riziko ztráty.

 

5. NIMH BATERIE
K dispozici máme Nimh baterie s kapacitou 1800 mAh typu large block ve voltážích 9,6V a 8,4V. Pozor konektory jsou pouze Dean-T. Přechodky na malé tamie bývají poměrně rychle rozebrány, takže na ně nemůžete spoléhat. Cena zápůjčky je 50 Kč. Důvodem proč separátně nepůjčujeme Lipol baterie, je časté podbytí a znehodnocení těchto baterií, které se nám v minulosti opakovalo.

 
6. PLYNOVÉ PISTOLE (GBB)

Na našich akcích, při kterých je možno používat pouze pistole nabízíme airsoftové plynové pistole s blowbackem typu Glock 17 (Green gas) nebo Beretta 92 (CO2). Ke každé pistoli nabízíme dva zásobníky o kapacitě 2x 24 kuliček. Součástí zápůjčky je i záruka okamžité výměny pistole nebo zásobníku v případě vnitřní poruchy. Cena zápůjčky je 300 Kč. Upozorňujeme, že součástí zápůjčky pistole není plyn ani střelivo. Pistole nepůjčujeme na akcích, které nejsou určeny výhradně pro pistole.